Ve skvělé kondici je Jan Přeučil i jeho žena Eva Hrušková

Herec a jeden z nejznámějších rétoriků Jan Přeučil si užívá odpočinek ve Františkových Lázních, odskočil s jen „na otočku“ do luxusního resortu Chateau Šanov, aby vedl hodinu rétoriky na soustředění soutěže Muž roku. A dlužno říci, že vypadal skvěle. Co vězí za svěží kondicí oblíbeného herce, prozradila jeho manželka, herečka Eva Hrušková.

„S Honzíkem jsme najeli na nový stravovací režim. Moje nevlastní dcera Pavla Matoušková, nám dělá koučku. Omezili jsme sacharidy, pečivo, mouku a od 11. září jsme zhubli deset kilo. A pozor, každý! Jan to moc nepotřeboval, ale já velmi nutně,“ usmívala se Eva Hrušková.

Pochválila svého muže, že je poctivý „dietář“, pravidla dodržuje a nebouří se. Jediné co prý mu vadilo, je omezení alkoholu. „Jan má rád víno a musel ho omezit. Ale i na to si zvykl. Místo dvoudecky 3x týdně si ho dá 2x do měsíce,“ prozradila na svého muže Eva Hrušková a dodala: „Jsme lehčí a o to radši se hýbeme. Koupili jsme si dokonce chodící pás, a když není dobré počasí, každý si dáme svou půlhodinku doma pod střechou. Ale jinak vyrazíme od přírody. I tady v Šanově se dá krásně chodit. Příroda, příjemný terén, a když k tomu potom přidáte relaxaci ve wellness, není co řešit,“ uvedla Eva Hrušková, která s manželem tuto možnost odpočinku už v Chateau Šanov využili.