Do Česka přijíždí Bolt Plus. Nový program přináší přednostní vyzvednutí a další funkce

Platforma Bolt v Česku spouští program Bolt Plus, placené členství v rámci svojí služby odvozu autem. Za 149,99 korun měsíčně obdrží uživatelé celou řadu výhod včetně přednostního vyzvednutí, bezplatného zrušení jízdy či ochranu proti výraznému navýšení ceny v době zvýšené poptávky. Stejně jako u ostatních služeb tohoto druhu totiž cenu jízdy určuje aktuální poptávka, která může například o víkendových večerech vést ke zvýšené ceně jízdného. S Bolt Plus však tento nárůst nikdy nepřesáhne nízké desítky procent běžné ceny, a uživateli je navíc k dispozici prioritní zákaznická podpora. Kromě většího komfortu ve využívání služeb platformy Bolt tedy uživatelé mohou i výrazně ušetřit, a to až několik set korun měsíčně.

Prozatím bude Bolt Plus běžet v pilotním provozu, po jehož skončení a vyhodnocení budou do programu zahrnuty další funkce, například bezplatné navýšení kategorie auta nebo přednostní doručení v rámci služby Bolt Food. Po dobu prvního měsíce od spuštění bude Bolt Plus k dispozici za zvýhodněnou cenu 6,99 korun tak, aby novou službu a její výhody vyzkoušelo co nejvíce uživatelů aplikace Bolt.

„Od našich uživatelů víme, jak důležité pro ně je být pánem svého času. Díky Bolt Plus budou i během nejvyššího vytížení naší služby čekat kratší dobu, případně jízdu bezplatně odvolají. Navíc mohou výrazně ušetřit právě v časech, kdy si taxi volá nejvíce lidí. Což mimochodem nebude na úkor našich partnerských řidičů, kteří si za jízdu vydělají sumu vypočtenou aplikací bez ohledu na to, zda-li zákazník uplatní slevu získanou díky Bolt Plus. Rozdíl v ceně tedy partnerskému řidiči dorovnáme my,“ vysvětluje Soňa Stloukalová, Country manažerka platformy Bolt pro Českou republiku.

Odvoz autem v rámci služby Bolt si lze objednat prostřednictvím aplikace dostupné na Google Play i App Store, a to v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích, Jablonci nad Nisou, Kladně, Hradci Králové, Karlových Varech a Mladé Boleslavi.