FESTIVAL VOTVÍRÁK 2024 odhaluje už nyní první interprety a nabízí exkluzivně výhodné vstupné!

Sotva skončila festivalová sezóna, pořadatelé a producenti jednoho z největších, nejstarších a nejslavnějších festivalů v ČR odhalují program VOTVÍRÁKU 2024 včetně prvních interpretů. Od 6. do 9. června 2024 se do Milovic sjedou ty největší hudební hvězdy! Návštěvníci hudebního svátku se mohou těšit na festivalovou klasiku i „retro hvězdy“ velké československé pop-rockové scény! Pořadatelé navíc nyní nabízí EXKLUZIVNĚ ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ – TEĎ!!! LIMITOVANÁ EDICE!

Příští ročník VOTVÍRÁKU bude trochu jiný, než ty dosavadní. Pořadatelé chtějí více podporovat československou scénu včetně HIP HOPové a taneční.

Ještě více, než tomu bylo v minulých ročnících festivalu Votvírák. Line Up Hip Hop a Dance odtajníme následujících týdnech ale bude to jízda,“ říká Jana Kaiserová producentka hudebního festivalu s velkou historií.

HVĚZDY VOTVÍRÁKU:

VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program hvězdami/kapelami i samotnými interprety. Kromě „klasicky festivalových“ vystupujících jako jsou:

Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Majk Spirit, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr, Marpo & Troublegang, Jaroslav Uhlíř, Sergei Barracuda, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací, slibuje i další interprety.  

„Ty odtajníme na konci listopadu. Už teď je ve hře několik dalších skvělých kapel. Máte se opravdu na co těšit,“ říká PR manažer festivalu René Kekely.  

„Jsem velmi ráda a poctěna, že nás s mou kapelou Amsterdam pořadatelé oslovili a pozvali. Na festivalech jsem v minulosti vystupovala běžně, ale na Votvíráku to bude poprvé. Moc se na to s klukama těšíme,“ přiznala trojnásobná Zlatá slavice, jedna z posledních legend s velkým hlasem a vlastními hity česko-slovenské pop-rockové scény,  zpěvačka Petra Janů.

Na VOTVÍRÁKU 2024 se návštěvníci mohou už teď těšit na minimálně 7 scén a přibude i jeden den festivalu navíc v podobě Večírku pro nedočkavé. Návštěvníci se budou moci zaposlouchat do písní známých kapel, které sestoupí z velkých scén a zahrají své písně v akustických verzích.

Vystoupí: Pokáč, CROSSBAND, Vašek Láska, Petr Batěk, Legendy se vrací, StandUp  komik Miloš Knor a mnozí další…

„Hudební festival Votvírák se vrací po více jak 14 letech k Večírku pro nedočkavé. V rámci areálu vznikne hned několik tábořišť s možností opékání buřtů, které bude možné si za lidové ceny zakoupit přímo na místě a opéci.  Celý večer bude doprovázen táborovými písněmi, například od Wabiho Daňka, Bratří Nedvědů, Brontosaurů, Waldemara Matušky a dalších,“ podotkla producentka Jana Kaiserová.

KINO POD ŠIRÝM NEBEM:

Velkoplošné kino pod širým nebem pro 700 diváků už čtvrtka nabídne na tribuně velkou plejádu slavných filmů. Uvelebte se na sedačkové tribuně a užijte si celou plejádu, jak českých, tak zahraničních filmů! Během Večírku pro nedočkavé již budou otevřeny bary, výčepy a výběr stánků s občerstvením.

VOTVÍRÁK VIP diamant:

VOTVÍRÁK 2024 nabízí exluzivně také zónu VIP DIAMANT:

Pro zájemce, kteří si koupí vstupenky na celé 4 dny už nyní, vstupenka zahrnuje:

 • Vstup na celé 4 dny festivalu (6.6 - 9.6 2024)
 • Komfort pro návštěvníky zajistí speciální VIP stan s  podlahou a nábytkem 
 • Stan je vybaven bary a vlastní restaurací, kde si v ceně užijete nejen snídaní, ale také dobrého jídla v průběhu celého dne. Výběr jídla je naprosto totožný, který můžete vidět například  u hotelového typu a k tomu samozřejmě nesmí chybět pořádná letní grilovačka a luxusní grilované speciality. (nezapomene i na milovníky vegetariánské kuchyně) 
 • Snídaně
 • Jídlo: ALL INCLUSIVE!!! Vše je zajištěno formou pultového servírování
 • Pití : Pivo ,Víno , Limonády , Vody , Džusy!
 • (BAR s prémiový  alkoholem a míchanými nápoji  - Není součástí konzumace v ceně)
 • VIP kemp - možnost stanování ve vlastním stanu (dle stanovených podmínek festivalu)
 • Luxusní keramické WC a to jak v blízkosti VIP Diamant, tak i ve stanovém městě!
 • Sprchy v kempu Diamant!
 • Stan je vybaven svou vlastní scénou, zažijete i různé překvapení v podobě živých akustických představení a DJ setů
 • Hostess servis
 • Fast track vstup do areálu

Nečekejte a zajistěte si EXKLUZIVNĚ vstup za cenu, která už se nebude opakovat. Objednávejte na: www.votvirak.cz