Do kin míří animovaný film Zoubková víla

V novém roce byste si rozhodně neměli nechat ujít filmovou novinku s názvem Zoubková víla, která nabízí vzrušující dobrodružství o nerozlučném přátelství. Rodinný animovaný film s velkou dávkou emocí, humoru a dobrodružství osloví malé i velké fanoušky kinematografie v českých kinech představí již 19. ledna.

Hlavní postavou je zvídavá a nezbedná Violetta (337 let), která se učí na zoubkovou vílu. Moc se jí to ale nedaří. Zatímco by měla jako ostatní zkušené víly dětem za zoubky přičarovat hračky, umí vykouzlit pouze fialky. Její maturitní zkouška se však nezadržitelně blíží. Všechny víly, jež ji složí, získají drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta sice pohoří na plné čáře, najde ale způsob, jak to napravit.

Za animovanou pohádkou stojí mladá nadějná režisérka Caroline Origer. Do české distribuce jej uvádí společnost Bohemia Motion Pictures.

Další podrobnosti a informace najdete na www.bohemiamp.cz a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/.