Už nikdy nezaspím!

A je to tady. Nový školní rok začal nejen všem žákům, studentům, ale také jejich rodičům a kantorům samotným. Ti všichni musí znovu po prázdninovém režimu „najet“ na disciplínu a denní harmonogram, který je bude čekat dalších 10 měsíců. Všechny zážitky, které v tuto dobu každého potkají, budou začínat hned ráno. A proto nabízíme pomocníky, kteří s ranním probuzením pomohou. A nejen s ním!

Budí i nabíjí

Mobilní telefony, které jsou vybaveny funkcí bezdrátového nabíjení, lze dobít pouhým položením na vytyčenou plochu se zabudovanou nabíječkou. Digitální budík Sencor SDC 7900 Qi má ve své horní ploše zabudovanou rychlou nabíječku s výkonem 10 W. Před spaním jen stačí položit svůj mobilní telefon na horní plochu budíku a ráno bude doslova plný energie.

Sencor SDC 7900 Qi vybavený i USB zdířkou s nabíjecím výkonem 5 V / 1 A. Na velkém displeji s úhlopříčkou 12 cm lze dobře přečíst všechny zobrazované údaje a jas lze nastavovat na různou intenzitu. Jeho podsvícení 10ti různými barvami může pomoci v noční orientaci třeba malým dětem. Sencor SDC 7900 Qi je napájený skrze USB-C nabíječku, která je součástí balení, ale pro případ nenadálého výpadku energie je v něm i záložní baterie. Nestane se tak, že by z důvodu výpadku elektrického proudu kdokoliv zaspal.

Čas stále na dohled

Pokud se vám stane, že se budíte a s hrůzou hledáte budík či mobil, abyste zjistili, kolik je hodin, pak i pro vás existuje řešení. Sencor SRC 3300 totiž promítá na zeť či strop (dle vašeho nastavení) aktuální čas a naladěnou frekvenci rádia. Můžete si navolit 10 předvolených kanálů, bude vás budit duálně, ale díky funkci „víkend“ vás nechá v klidu odpočinout.

Tak co, ještě se bojíte vstávání?

Oba produkty koupíte na www.planeo.cz