Podzimní povlečení SCANquilt, které hraje barvami

Vneste si klidnou atmosféru podzimu i do svého domova. Podzimní povlečení s překrásnými přírodními vzory změní Vaši ložnici k nepoznání a Vám se bude krásně usínat.

Povlečení SATÉN TENCEL DESIGN leaves šedozlatá

Dopřejte si pocit luxusu s nežehlivým saténovým povlečením. Listy v šedých, zlatých a zelených tónech promění Vaši ložnici v elegantní místo plné harmonie a přírody.

Nežehlivé povlečení SATÉN TENCEL DESIGN vyrobené z 80% lyocellu a 20% česané bavlny Vás mile překvapí svými unikátními vlastnostmi. Lyocellová vlákna jsou vyráběna z eukalyptového dřeva, velmi dobře absorbují vlhkost, kterou odvádí dovnitř vlákna a mají antibakteriální vlastnosti. Díky tomu bude Váš spánek více komfortní. Lyocell je v přírodě stoprocentně rozložitelný, a tedy šetrný k životnímu prostředí. Povlečení je opatřeno nežehlivou úpravou, při sušení v závěsu nevyžaduje žehlení.

Materiál: 80% lyocell Tencel 20% dlouhovlákná česaná bavlna

Praní: 60 °C

Rozměry: 140 x 200/70 x 90 cm

Cena: 3490 Kč

Povlečení SATÉN DESIGN leaves zlatocihlová

Zahalte svou postel do zlatavých barev podzimu s jemným saténovým povlečením s listy v úžasných cihlových odstínech a nechte se unášet do říše snů.

Originální povlečení SATÉN DESIGN v sobě spojuje luxusní jemnou saténovou tkaninu se zajímavými trendovými vzory. Vysoce kvalitní satén vyrobený z nejjemnějších přízí dlouhovlákné česané bavlny poskytuje komfort jemné tkaniny, nižší mačkavosti a snadné údržby pro moderní domácnosti. Při sušení v závěsu nevyžaduje žehlení.

Materiál: 100% dlouhovlákná česaná bavlna

Praní: 60 °C

Rozměry: 140 x 200/70 x 90 cm

Cena: 2590 Kč

Další informace dostupné na e-shopu: www.scanquilt.cz