Oživte svůj outfit kabelkou z kolekce Summer Edition 2022 od české značky Patrick Poppet

Nejen milovnicím módy jistě neuniklo, že letošní barvou roku, kterou každoročně vyhlašuje institut Pantone, je Very Peri. Úchvatný fialový odstín (najdete pod číslem 17-3938) inspirovaný květem barvínku by měl společensky i kulturně vyjádřit všech 365 dní v roce.

Podle symboliky barev se v tomto dynamickém odstínu spojuje stálost modré a vzrušení červené. Jde o nejteplejší a nejšťastnější ze všech modrých. Představuje sílu, podporuje kreativitu a vynalézavost a dodává našemu konání vizi.

Very Peri by také měla reprezentovat změny, kterými procházíme, a upozorňovat
na spojení každodenní reality a virtuálního světa.

Tento podmanivý odstín samozřejmě nemůže chybět ani v nové kolekci kabelek Summer Edition 2022, za kterou stojí Lucie Kalousová, zakladatelka a majitelka značky Patrick Poppet. Stejně jako u ostatních modelů Summer Edition má i v tomto případě majitelka jistotu, že na pláži, na schůzce či v kavárně nikoho dalšího s touto „Very Peri“ kráskou nepotká. Každý kus je totiž originál zhotovený v jiné barevné kombinaci.

  • Patrick Poppet – Summer Edition 2022

Těla poppetek Summer Edition 2022 vznikla speciálně pro značku Patrick Poppet v Mexiku, a to tradiční metodou vyplétání recyklovaných plastových pásků do dřevěné šablony zhotovené na míru. V České republice pak poppetky dostaly klopy z nejkvalitnější italské lícové usně. Jak je u značky Patrick Poppet pravidlem, většina pracovních úkonů probíhala ručně.

Vnitřek poppetek Summer tvoří jeden hlavní prostor bez podšívky. Jeho obsah chrání zmiňovaná klopa z usně s vyraženým zlatým logem značky. Zapínání je originálně řešeno ozdobným výsekem, kterým se provléknou ucha poppetky. Na vnitřní straně pod výsekem je useň zdvojená, díky čemuž klopa dobře doléhá k tělu. Poppetky Summer lze nosit v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme i dokumenty formátu A4.

Z každého prodaného kusu kolekce Summer Edition 2022 posílá Lucie 100 Kč mexické nadaci En Vía, která podporuje podnikání a seberealizaci žen v Oaxace.

Materiál: 100% hovězí lícová useň (klopa), pásky z recyklovaného plastu (tělo), Rozměry: cca 42 x 32 x 14 cm (š x v x h), Délka uch: 65 cm, Cena: 4900 Kč

Další informace najdete zde: https://www.patrickpoppet.cz/summer-edition-2022/

  • Lucie Kalousová, Patrick Poppet & spolupráce s Mionetto

Velkou výzvou byla letos pro Lucii Kalousovou spolupráce s jedním z nejstarších výrobců prosecca, společností Mionetto. Lucie pro značku vytvořila limitovanou edici pěti stylových kabelek a dvou obrazů inspirovaných širokým portfoliem a ikonickým designem Mionetto Prosecco. Designérka pracovala s barvami typickými pro Mionetto, tedy oranžovou, černou, ale také se světle růžovými a zlatými odstíny, které odrážejí barvu prosecca. Neodmyslitelným prvkem limitované edice jsou kožená kolečka odkazující na bublinky a bohaté perlení.

Více informací o značce a produktech Patrick Poppet najdete
na www.patrickpoppet.cz a na FCB @PatrickPoppetPrague.