Leťte s Emirates do Dubaje a získejte zdarma celodenní vstup do Atlantis Aquaventure

Emirates má pro všechny cestovatele z České republiky plánující toto léto dovolenou v Dubaji skvělou zprávu. Od dnešního dne, 1. srpna, cestující ke každé letence Emirates do Dubaje nebo jakékoliv jiné destinace s letem přes toto město, ve kterém se zdrží alespoň 15 hodin, získají zdarma celodenní vstupenku do největšího vodního parku na světě ─ Aquaventure Waterpark, který patří mezi nejnavštěvovanější atrakce dubajské metropole. Nabídka platí do 21. srpna.*   

Aquaventure Waterpark nabízí proslulé tobogány a řadu dalších vodních atrakcí, které doplňuje soukromá kilometrová pláž. Užít si můžete 105 vodních skluzavek, včetně proslulé Leap of Faith či Aquaconda, anebo speciální vodní rampu Surf´s Up, na které můžete nacvičovat jízdu po vlnách.  Adrenalinoví nadšenci mohou navštívit Shark Safari a potkat se tak se žraloky nebo se zapojit do dalších vodních dobrodružství. Nově spuštěný Mini Marine Biologist Programme zase nabízí zajímavosti z podmořského světa. Tento vodní park zkrátka zabaví celé rodiny, ti nejmenší mohou objevovat světově největší dětskou vodní zábavní zónu s celkem 16 atrakcemi, kde najdou třeba závodní dráhu a tornádo skluzavky.  

Zákazníci Emirates cestující z České republiky získávají tuto speciální nabídku při potvrzení rezervace letenky do Dubaje či další destinace s pobytem v této metropoli v časovém období od 1. do 21. srpna pro lety uskutečněné mezi 5. srpnem a 15. říjnem 2022. Nabídka se vztahuje na všechny letové třídy. Vstupenka zdarma opravňuje vstup do Aquaventure Waterpark po celý den dle otevírací doby parku. **  

Nenechte si ujít další výhody se společností Emirates

Kromě této nové exkluzivní nabídky mohou zákazníci Emirates využít další způsoby, jak ušetřit během dovolené v Dubaji a využít skvělých možností při stravování a volnočasových aktivitách.

  • My Emirates Pass: Zákazníci, kteří plánují cestu do Dubaje nebo cestovat s přestupem v Dubaji, a to kdykoli do 30. září 2022, mají možnost prohlédnout si město díky výhodným nabídkám My Emirates Pass. Stačí předložit palubní lístek Emirates a získáte exkluzivní slevy a výhody ve stovkách maloobchodních prodejen, zábavních parků a restaurací.
  • Získejte Skywards Miles za nákupy v Dubai Mall: Členové oceňovaného věrnostního programu Emirates Skywards mohou získat extra míle Skywards během nákupu a stravování v Dubai Mall, největším nákupním a zábavním centru na světě.

Emirates i nadále klade nejvyšší důraz na bezpečnost a zavádí komplexní opatření na zemi i na palubě letadla, aby cestujícím poskytla nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy na každém kroku jejich cesty. Zákazníci, kteří cestují z Dubaje, mohou také využít nejmodernější bezkontaktní technologie usnadňující veškeré potřebné úkony na letišti. 

* Platí smluvní podmínky. Pro plné znění podmínek navštivte: www.emirates.com

** Aquaventure Waterpark se zavírá při západu slunce.