Miss Nella nabízí pro všechny malé princezny netoxické slupovací laky na nehty

Miss Nella je na českém trhu novou značkou, kterou si zamilují všechny malém slečny a princezny. Jedná se o bezpečnou dětskou kosmetiku, jejíž vlajkovou lodí jsou jedinečné netoxické slupovací laky na nehty v neuvěřitelných 40-ti odstínech. Nabízí ale také hypoalergenní dekorativní kosmetiku, balzámy na rty, koule do koupele, dětské parfémy, roztomilé dětské sady doplňků na nehty atd. Oblíbené jsou i kosmetické taštičky, sety a kufříky.

Laky na nehty Miss Nella jsou vyvinuté pro děti od 3 let - zcela bezpečné, netoxické (bez organických rozpouštědel, ftalátů atd.) a hypoalergenní. Jsou vyrobené na vodní bázi, ale nesmývají se hned po prvním umytí rukou. Naopak na nehtících vydrží několik dní a pak se dají lehce prsty z nehtíků sloupnout. Není potřeba žádných chemický odlakovačů. Jsou bez vůně i chemického zápachu. Prvotřídní kvalitu surovin a složení garantují prestižní bezpečnostní certifikáty. Vyrobeny jsou ve Francii a žádná ze složek není testována na zvířatech, ale produkty jsou dermatologicky testovány. Na výběr je ze 40ti odstínů laků Miss Nella se třpytkami nebo bez. Lze je zakoupit samostatně nebo v tematických barevných sadách po 3 ks. Laky Miss Nella vykouzlí úsměv na tváři každé malé princezny i mladé slečny. Přináší rozpustilým slečnám radost ze spousty duhových barev, třpytek a v kombinaci s doplňky i kreativní zábavu se samolepkami na nehty apod. Plní jim sen o krásných barevných nehtech, které vidí u svých maminek. Laky Miss Nella jsou skvělým narozeninovým dárkem nebo kreativním oživením dětských party, rodinných oslav, aniž by vám doma tyto laky v dětských rukách cokoliv zničily. Jsou i zpestřením dětských prázdnin. S Miss Nella si můžete užít nezapomenutelné a neopakovatelné společné „beauty“ momenty s vašimi princeznami od 3 let až po teenagerky, které ladí outfit do posledního detailu barvy nehtů. Dnešní slečny podléhají už od 7 let každodenním barevným náladám a Miss Nella jim umožňuje bezpečný lak a jednoduché odstranění dle potřeby. Už se nemusíte bát a dělat kompromisy.

Laky Miss Nella zakoupíte v síti drogerií DM, na Notino.cz, v Hamleys nebo eshopu jabadaba.cz. Cena je 199 Kč za kus a lahvička vydrží na více než 20 manikúr. Miss Nella získala v roce 2021 prestižní mezinárodní cenu Family Choice Award, která oceňuje nejlepší produkty a služby, jež obohacují životní styl dětí a rodin.

Značka Miss Nella byla založena v roce 2015 s vizí vytvářet bezpečnou kosmetiku pro děti. Jako první spatřila světlo světa kolekce slupovacích laků na nehty a postupně se rozšiřovala nabídka o dětský make-up bez chemikálií, který využívá potravinové barvivo nebo přírodní mýdla bez detergentů. Dnes nabízí více než 60 produktů zacílené primárně na malé princezny a berušky.