Top osvěžující míchané drinky pro parné léto!

Aktuální horké počasí přímo vybízí k odpočinku u vody nebo ke grilovačkám s kamarády. Ať už jste raději na pláži nebo pořádáte party s přáteli, důležité je navodit tu správnou pohodovou atmosféru. Blýskněte se proto dokonalými drinky, které osvěží i v tom nejparnějším dni a rozproudí zábavu. Většinu z těchto nápojů můžete snadno popadnout a vyrazit s nimi ven za dobrodružstvím. Žhavou trendy novinkou jsou také „READY-TO-DRINK“ ve stylových plechovkách od Stocku, už jste je ochutnali? Můžete si vybrat ze čtyř příchutí – Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta a Dynybyl Violet Gin & Tonic. 

DYNYBYL GIN & TONIC

Pokud vás už nudí klasický gin & tonic, vyzkoušejte ho s odvážnou příchutí, jako je bezinka nebo borůvka! Sklenici naplňte ledem a poté přilijte panák libovolného ginu Dynybyl. Dolijte tonicem a na závěr ozdobte snítkou tymiánu a trochou borůvek.

Captain Morgan – Tiki & Tonic

Nestandardní rumový zážitek. Exotická kombinace ananasu a manga dokáže spolu s tonicem vykouzlit osvěžující drink Tiki & Tonic. Hodí se nejen na letní party u bazénu, ale i na příjemný relax s přáteli na zahradě. 

Amundsen Skinny 

Svěží chuť limetky v kombinaci se sodou a 6x destilované vodky Amundsen vytváří nenáročný, ale chuťově výborný drink. Pro svou lehkost se hodí ideálně jako doplněk k letním grilovačkám.