Právě jste našli praktickou obuv od značky OLDCOM za nejlepší ceny

Praktičnost, udržitelnost a moderní vzhled. To jsou hlavní cíle výrobce obuvi OLDCOM, značky, která na módní trh vstoupila již v roce 1994. Stylové slip-ony, tenisky, espadrilky, ale i papuče a zimní boty pro všechny věkové kategorie můžete nyní nakoupit v e-shopu společnosti Simple and Sweet, která se stala výhradním distributorem této značky v České i Slovenské republice.

Příběh značky OLDCOM začal v Moldavské republice, krásné a prosluněné zemi plné pozitivní energie a vína. Zprvu tu byla vyráběna obuv z PVC v malém objemu rodinná společnost, která se skládala s otce a syna ale, v roce 2005 pak došlo k vybudování velké továrny, která společnosti umožnila vůdčí pozici na moldavském trhu a obchodní příležitost v zahraničních zemích. V současné době OLDCOM vyrábí 500 různých modelů letní a zimní obuvi pro muže, ženy i děti.

I přes své úspěchy společnost stále dbá na ekologický a sociální dopad své výroby. Udržitelná výroba OLDCOM FACTORY začíná již ve fázi nákupu surovin a pokračuje ekonomicky správnými postupy, minimalizací negativních dopadů na společnost a šetřením energie a přírodních zdrojů. Při výrobě jsou využívány primárně ekologické látky – len, bavlna a další materiály, jež jsou pro životní prostředí minimálně škodlivé. A šetří se také v oblasti obalů, které jsou vyráběny z opakovaně použitelných, recyklovatelných nebo kompostovatelných materiálů.

Pokud se právě poohlížíte po nových botách do svého zimního nebo letního šatníku, nechte se inspirovat v nabídce OLDCOM EXLUZIVNĚ NA E-SHOPU SPOLEČNOSTI SIMPLE AND SWEET.